Nagykereskedelmi értékesítő

  • Cég neve

    Solared Panel Kft.

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Amiben számítunk rád:
  • Nagykereskedelmi partner hálózat kiépítésében
  • Új vevők szerzésében
  • Termékek bemutatásában
  • Partnereknek nyújtott tanácsadásban
  • Rendezvényeken való cég képviseletben
  • Termékeink teljes életpályának menedzselésében, termékek bevezetésétől felhasználásig
  • Vevői ajánlatok készítésében, nyomon követésében
  • Havi forgalmi célok elérésében
  • Adminisztratív feladatok határidőre történő elvégzésében

Elvárások

Téged keresünk ha,
  • minimum 3-5 éves nagykereskedelmi értékesítési tapasztalattal rendelkezel napelemes piacon vagy műszaki területen
  • MS office alkalmazásokat készségszinten használod
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalástechnikai készséggel rendelkezel
  • Határozottan tudsz kommunikálni és nem riadsz vissza a nehéz helyzetektől
  • Elhívatott vagy, és tudod képviselni cégünk értékeit és filozófiáját
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod van
  • Eredményorientált vagy

Előnyt jelent

  • Meglévő kapcsolati hálóval rendelkezel
  • Beszélsz angolul vagy németül
  • Műszaki területen szerezett végzettséged van

Amit kínálunk

  • nettó 500.000 forintos alapbér
  • teljesítményarányos jutalmazás
  • próbaidő után céges autó
  • laptop
  • telefon előfizetés
  • műszaki szakmai támogatás
  • ingyen kávé
  • parkolóhely

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 2018 óta található meg a napelemes piacon. Idén ünnepelte a Solared a 6. születés napját. Alakulásunk kezdetén napelemes rendszerek kivitelezésével foglalkoztunk, majd a tapasztalatainkat kamatoztatva, 2022-ben elkezdtük nagykereskedelmi tevékenységünket. Folyamatosan fejlődünk és növekszünk, ezért keressük bővülő csapatunkba leendő munkatársunkat.
Csatlakozz hozzánk, ha Te is szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni, akik elhívatottak a környezetvédelem és a megújuló energia iránt. Tegyünk együtt a jövőnkért! :)

Jelentkezés gombra kattintva küldd el önéletrajzodat.