Nagykereskedelmi értékesítő

  • Cég neve

    Óramű Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    1089 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Új kollégánk feladata lesz ékszereink értékesítése nagykereskedelmi partnerhálózatunkban az egész ország területén. Emellett elvégzi az értékesítéshez szükséges adminisztrációt, és új üzletekkel bővíti kereskedőink körét.

Feladatok:
  • partnereink rendszeres látogatása helyszíni értékesítéssel
  • márkáink képviselete, az üzletekben lévő pozíciónk javítása
  • kapcsolattartás beszállítóinkkal rendelésekkel, szállítmányokkal kapcsolatban
  • beérkező  termékek kezelése, szükséges adminisztráció elvégzése
  • beérkező rendelések előkészítése, adminisztrációja

Elvárások

Új kollégánknak az alábbi tulajdonságokkal és készségekkel kell rendelkeznie:
  • Precizitás, felelősségvállalás
  • Jó koordinációs képesség
  • Értékesítői attitűd és tapasztalat
  • Tapasztalat különböző tárgyalástechnikákban
  • Fontos, hogy angolul társalgási szinten beszéljen
  • World, Excell ismerete – ezeket napi szinten használja
  • Gépkocsivezetői tapasztalat

Előnyt jelent

  • Óra- ékszer területen szerzett tapasztalat
  • Ékszerbecsüs végzettség
  • Szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatal családias munkakörnyezet egy szép, újonnan felújított irodában
  • A munkavégzéshez minden eszközt biztosítunk, részben magán célra is (autó, telefon, laptop)
  • Izgalmas feladatok az ékszerek világában
  • Külföldi kiállításokon ismerhetjük meg a legújabb iparági trendeket
  • Csapatunkat rendszeresen képezzük, építjük
  • Szabadok a hétvégék

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk magyar tulajdonú kisvállalkozás, mely meghatározó szereplője a magyarországi óra-ékszer kereskedelemnek. Dinamikus fejlődésünk záloga a hosszútávú gondolkodás, mely mely mind üzleti kapcsolatainkra, mind a munkatárasainkkal való együttműködésre vonatkozik.
Egyediségünk, hogy kizárólagos forgalmazói vagyunk a tradicionális, de folyamatosan megújuló Zeppelin óramárkának és saját szervizünk van, ami ezen a piacon nagy szó! 2020 óta foglalkozunk ékszerekkel is, ezen a területen fejlődtünk a legnagyobbat.

Jelentkezéséhez kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát, mely a fizetési igényét is tartalmazza. Ezen kívül kérjük motivációs levelében foglalja össze, hogy a korábbi munkahelyein szerzett tapasztalatait, készségeit, hogyan hasznosítaná nálunk.