Művezető

  • Cég neve

    "SYDNEX" KFT

  • Munkavégzés helye

    Tiszalúc

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A csomagolóanyag-gyártáshoz kapcsolódó termelési folyamatok operatív irányítása
  • Az üzemrészben dolgozó munkatársak irányítása (20-30 fő)
  • Aktív részvétel a termeléstervezésben, készletgazdálkodásban és a leltári folyamatokban
  • A gyártási hatékonyság folyamatos fejlesztése, munkafolyamatok optimalizálása
  • Gépbeállítások folyamatos felügyelete és szükség esetén korrigálása
  • Gyártásközi ellenőrzések folyamatos végrehajtása
  • A munkatársak támogatása a termelési célok elérésében
  • A termelési adatok napi szintű adminisztrálása
  • Folyamatos minőségellenőrzés, hibás termékgyártás megelőzése

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Termelésben szerzett min. 5 éves tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Csapatban történő és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Eredménycentrikus gondolkozás
  • Munka szervezésében, irányításában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Csomagoló iparban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkavégzés
  • Folyamatos betanulási lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör

Kezdés:

  • Azonnali kezdés lehetősége

Céginformáció

A Sydnex Kft. 30 éves múlttal rendelkező csomagolóanyag gyártó cég Művezető munkatársat keres.

Kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.