Művezető (műszakvezető)

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Sajóbábony

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei, folyamatosan és dinamikusan fejlődő vegyipari partnerünk részére művezető (műszakvezető) kollégát keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok, munkák:

  • Fő feladata az új munkatársnak az üzemi technológia biztonságos, költséghatékony, és környezettudatos működtetése rendszerkezelők irányításával a vonatkozó előírások és utasítások szerint.
  • Koordinálja a termelési tervben meghatározott termékek előírás szerinti minőségben, mennyiségben és időben történő legyártását.
  • Az irányítása alá tartozó rendszerkezelőket a vonatkozó szabályozások szerint foglalkoztatja, feladatukat meghatározza, ellenőrzi és számon kéri.
  • Biztosítja a megfelelő üzemmenetet, technológiai, illetve gépészeti üzemzavar esetén gondoskodik a rendszer biztonságos állapotba hozásáról, a hiba mielőbbi elhárításáról, illetve szükség szerint a rendszer leállításáról, visszaindításáról.
  • Műszak átadás-átvételkor megismeri, illetve átadja a műszak során elvégzett feladatokat, megszerzett információkat, adatokat, mérési eredményeket, felmerült problémákat.
  • Feladata a biztonságtechnikai, egészségvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása, betartatása, illetve a hulladékok megfelelő kezelése, munkahelyi rend és tisztaság megtartása.
  • Vezeti, elkészíti és ellenőrzi a termelési dokumentumokat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Vegyipari tapasztalat
  • Kis csapat irányításában szerzett vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Hosszútávú együttműködés

Előnyt jelent:
  • Vegyipari szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Karácsonyi jutalom
  • Egészségbiztosítás (egészségügyi problémák esetén magánorvosi és soron kívüli diagnosztikai vizsgálatok igénybevétele)
  • Teljesítményalapú bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető