Sek Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium logo

Művelődésszervező

  • Cég neve

    Sek Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

  • Munkavégzés helye

    1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 131.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Közreműködés a kulturális, oktatási és sportrendezvények tervezésében, szervezésébne és végrehajtásában.
  • Kapcsolattartás a rendezvények lebonyolításában résztvevő munkatársakkal, külsős szervezetekkel.
  • A rendezvényekhez kapcsolódó költségvetések elkészítése és nyomon követése.
  • A rendezvények népszerűsítése és kommunikációja a célcsoportok felé.
  • Részvétel a művelődésszervezési stratégiák kidolgozásában és frissítésében.
  • Események utókövetése.
  • A rendezvények sikeres szervezésének és lebonyolításának biztosítása.
  • A kapcsolódó költségvetések betartása és hatékony erőforrás-gazdálkodás.
  • Az iskola kulturális, oktatási és sportrendezvényeinek pozitív megjelenítése.
  • Az érdekelt felekkel való együttműködés és a jó kapcsolatok fenntartása.
  • A jogszabályok, szabályozások és etikai normák betartása a rendezvények szervezése során.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, előnyben részesítve a kulturális, oktatási, sport vagy rendezvényszervezési területeken szerzett végzettséget és/vagy tapasztalatokat.
  • Előny 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben vagy rendezvényszervezés területén.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • Erős szervező- és problémamegoldó képességek.
  • Jó időgazdálkodási és prioritáskezelési készségek.
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a változó körülményekhez.
  • Megbízható és önálló munkavégzésre képes.
  • Jó csapatmunka és együttműködési képességek.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Jó számítógépes ismeretek, beleértve a Microsoft Office alkalmazásokat.
  • Képesség több projekt egyidejű kezelésére és prioritások megállapítására.
  • Elkötelezettség az iskola kulturális, oktatási és sportcélok iránt.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • nemzetközi környezet
  • dinamikus légkör

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium egy háromnyelvű (magyar, angol és spanyol) nappali rendszerű, magán oktatási intézmény, amely színvonalas magyar és nemzetközi oktatási program elsajátítását biztosítja a magyar és a külföldi tanulók számára.

Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével küldje el az iskola részére.