Műszerész/technikus

  • Cég neve

    SHOPGUARD Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Szépvölgyi út 41.

  • Fizetés

    Nettó 267e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

 Keresünk egy szakértőt, aki a rádiós áruvédelmi rendszerek fejlesztésében, tesztelésében és gyártásában szeretne részt venni. Ha szereted a kihívásokat, és van tapasztalatod az LF/HF rádiós technológiákban, valamint szeretsz új technológiákat kutatni és prototípusokat építeni és tesztelni, akkor Te vagy a tökéletes jelölt számunkra!

Elvárások

  • Rendelkezik elektrotechnikai végzettséggel vagy sokéves releváns tapasztalattal
  • Mélyreható ismeretekkel bír az elektronikai és elektromos készüléképítés területén
  • Rendelkezik mechanikai szerelési tudással
  • Jártas a rádiós kommunikációs technológiákban és műszaki rajzok értelmezésében
  • Magabiztosan kezeli a szükséges mérőberendezéseket és számítógépes alkalmazásokat
  • Kiváló problémamegoldó képességgel és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Önállóan is képes hatékonyan dolgozni
  • B kategóriás jogosítvány szükséges

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás és rádióamatőr ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk

  • Családias légkör, ahol mindenki támogatja a másikat
  • Rugalmas munkaidő, amely elősegíti a munka és magánélet egyensúlyát
  • Versenyképes bérezés, amely méltányosan honorálja tudásodat és tapasztalatodat

Céginformáció

: Amennyiben úgy érzed, hogy Te vagy az ideális jelölt, kérjük, küldd el részletes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbiakban megtalálható e-mail címre. Külön kiemelve rádiós technológiákban szerzett tapasztalataidat és minden releváns képesítésedet