Műszerész / szerviztechnikus (karbantartó)

  • Cég neve

    Pannon Kávé Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Professzionális karos-, és automata kávégépek szervizelése, karbantartása teljes munkaidőben – napi 8 órában. Eseti helyszíni problémák hibaelhárítása, javítása, programozása.

Elvárások

  • szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • műszaki beállítottság
  • szakirányú végzettség
  • ügyfél orientált
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • precíz, igényes munkavégzés
  • munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • debreceni lakos (maximum 20 km körzete a városnak)
  • logikus, problémamegoldó gondolkodás

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • teljes munkaidő
  • cafeteria
  • szakmai fejlődés
  • munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk (szervizes autó, mobiltelefon, számítógép, szerszám)
  • szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A hazai kávégépes szolgáltatási piac meghatározó szereplőjeként keresünk megbízható, rugalmas, precíz, kreatív, gyenge/erős áramú villany – és háztartási kisgép szerelésében jártas munkatársakat a debreceni telephelyünkre.

A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével. Motivációs levél csatolása előny, de nem elvárás.