Műszerész

  • Cég neve

    HUNGERIT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6600 Szentes, Attila út 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Tömegmérő eszközök és azokhoz kapcsolódó berendezések (üzemi mérlegek, címkenyomtatók) működésének folyamatos biztosítása,
  • A folyamatos termelés fenntartásával kapcsolatos mechanikai műszerész feladatok ellátása.

Elvárások

  • Elektronikai vagy mechanikai műszerész tapasztalat,
  • 2 műszakos munkarend vállalása,
  • Gyors problémamegoldó képesség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent

  • Szentesi vagy környékbeli lakóhely.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Cafetéria 33.000,- Ft/hó,
  • Szolgáltatás alapú egészségbiztosítás,
  • Havi élelmiszercsomag,
  • Utazási költségtérítés 30 Ft/km vagy bérlet 86% térítés.

Céginformáció

A HUNGERIT Zrt. a több mint három évtizedes működése a magas minőségű termékeink hazai és nemzetközi sikere kollégáink tudására, hozzáállására és hűségére épül.

Kétezer fős létszámunkkal az egyik legnagyobb és legstabilabb munkáltató vagyunk a szentesi régióban, és piacvezető szerepünk biztosítása érdekében folyamatos technológiai fejlesztéseket hajtunk végre. Piaci szerepünket erősíti, hogy a Bonafarm Csoport tagjai vagyunk.

Arra törekszünk, hogy továbbra is olyan stabil és biztos munkahely legyünk, ahol érezhető a fejlődés és minden kollégánk örömmel dolgozik nap mint nap.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, töltse fel adatait, és csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.