Műszerész

  • Cég neve

    Faulhaber Motors Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    2730 Albertirsa, Dózsa György utca 29.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Mérő és termelő eszközök és szerszámok üzemkész állapotának fenntartása
  • A mérő és termelő eszközök és szerszámok előírások szerinti beállítása, szakszerű kezelése
  • A technológiai paraméterek beállítása, alkalmazása, ellenőrzése
  • Az előírt tervszerű és eseti karbantartások elvégzése
  • Két műszakos munkarend (06:00-14.20; 14:00-22.20)

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány vagy szakmunkás végzettség
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Műszaki beállítottság és gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Elektronikai mérőműszerek és szerszámok ismerete
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Fröccsöntő gépek beállításában szerzett ismeretek

Amit kínálunk

  • Profi csapat, elismerő és eredményorientált kultúra
  • Hosszútávú tervezhetőség, biztos, stabil munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Családi irányítás alatt álló független vállalatcsoport vagyunk. A miniatűr és mikro motorok területén a technológiai élvonalba tartozva, innovatív termékeinkkel új utakat nyitunk. Feladatunknak tekintjük olyan drive system-ek kidolgozását, amelyek az adott alkalmazás által támasztott követelményeknek optimálisan eleget tesznek. Azon piacok számára kínálunk megoldásokat, amelyekben a pontosság és a megbízhatóság a legkisebb térrészekben is döntő. Az innovatív Faulhaber drive system megoldások a világon egyedülállóvá tesznek bennünket, biztosítják számunkra a tartós sikert és az egészséges növekedést. Dinamikusan bővülő csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk kvalifikált munkatársakat. Csatlakozz Te is!

Termelési csapatunk évek óta stabilan növekszik, a következő években pedig újabb termékekkel bővül majd az albertirsai telephelyen gyártott motorok köre.  Ezeknek az új, piaci felfutás (“ramp-up”) előtt álló, jellemzően orvosiparban és ipari alkalmazásokban használt motoroknak az előállításához keresünk összeszokott és elhívatott csapatunkba egy újabb kollégát.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!