Műszerész / Automatizálási technikus

  • Cég neve

    SONEAS Vegyipari Kft.

  • Munkavégzés helye

    1225 Budapest, Bányalég utca 47-59.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • karbantartási-beruházási tevékenységek műszaki támogatása
  • hibaelhárítás, javítás
  • a berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • elvégzett munka dokumentálása
  • Műszerdokumentációk kezelése (Kalibrációs jegyzőkönyvek, műszerlisták, hibajegyek, tartalék alkatrészek)

Elvárások

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbi képzettséggel és képességekkel:
  • Elektronikai műszerész vagy technikus / Automatizálási technikus végzettség
  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Villamossági alkatrészek ismerete
  • Microsoft Office alap szintű ismerete
  • műszaki affinitás
  • megbízhatóság, önállóság
  • precíz, minőségi munkavégzés

Előnyt jelent

  • Műszerdokumentációk kezelésében szerzett tapasztalat (kalibrációs jegyzőkönyvek kezelése, műszerlisták aktualizálása, dokumentációk nyomon követese)
  • Vegyiparban használt gépek, mérőműszerek, kijelzők karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Robbanásbiztos berendezés szerelője szakképesítés
  • Robbanásbiztos (ATEX) berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Hajlandóság Robbanásbiztos berendezés szerelője szakképesítés megszerzésére, amennyiben jelenleg nem rendelkezik

Amit kínálunk

-         folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
-         érdekes, változatos projektek
-         támogató vezetőség és munkatársak
-         nagyfokú önállóság
-         képzések, tréningek
-         stabil céges háttér
-         cafeteria rendszer
-         lakhatási támogatás lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A SONEAS cégcsoport nagy szakmai tapasztalattal rendelkezik a vegyipari kutatás-fejlesztés és gyártás területén. Auditált minőségirányítási rendszerünk támogatásával többek között kiindulási anyagokat, finomkémiai vegyszereket állítunk elő akár több 10 tonnás méretben is. Tudj meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon, ahol a rólunk menüpont alatt megtalálod adatkezelési tájékoztatónkat is.

Jelentkezni magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével tudsz.