Műszer-irányítástechnikai szakértő

  • Cég neve

    FGSZ Földgázszállító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Vecsés, Siófok, Kápolnásnyék

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A földgázszállítás folyamatosságának fenntartása a technológiai rendszerek, berendezések rendelkezésre állásának biztosításával műszer- és irányítástechnikai szakágban.
  • Karbantartási, fejlesztési feladatok tervezése, erőforrások meghatározása, a végrehajtás központi szakterületi irányítása.
  • Közreműködés a hibaelhárítási tevékenységekben, meghibásodás elemzések, javaslettétel üzemeltetési, karbantartási technológiák, módszerek módosítására, fejlesztésére.

Elvárások

  • Felsőfokú (Bsc vagy Msc) villamosmérnöki végzettség (automatizálási vagy folyamatirányítási szak) vagy mérnökinformatikus végzettség.
  • Műszaki angol nyelvtudás.
  • Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, csapatmunka.
  • Magas szintű MS Office ismeretek.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent

  • Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat.
  • Ipari informatikai területen való jártasság.
  • PLC használati és programozói ismeretek.
  • Robbanásbiztos berendezés kezelője és/vagy vezetője szakképesítés.
  • CAD tervező rendszer(ek) felhasználói szintű ismerete, SAP felhasználói szintű ismerete.
  • Bányahatósági és tűzvédelmi szakvizsga.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Regionális piacvezető munkahely, hosszú távú karrier.
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Home-Office lehetőség.

A munkavégzés helye: Vecsés vagy Siófok vagy Kápolnásnyék

Céginformáció

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!