Műszakvezető - Újhartyán

  • Cég neve

    REHAU-Automotive Kft.

  • Munkavégzés helye

    2367 Újhartyán

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést.  Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel.

MŰSZAKVEZETŐ - Újhartyán

Leendő feladataid:

  • A termelés biztosítása időben, a megfelelő minőségben
  • A munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése és optimalizálása
  • Felelős a részletes személyi tervezésért és a munkaerő optimális beosztásáért, a műszakbeosztásokért
  • Felelős a vonatkozó minőségirányítási és termelési dokumentumok szerinti minőségi követelmények betartásáért
  • 5S és Lean eszközök alkalmazása a termelési folyamatok fejlesztéséhez

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú (műszaki) végzettség
  • Csapatok vezetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Autóipari gyártási tapasztalat
  • Legalább alapfokú idegen nyelv (angol, német ) ismeret

Mit kínálunk Neked:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafeteria
  • Teljes mértékben támogatjuk a bejárásod költségeit
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet