Műszakvezető (technológiai sor vezető)

  • Cég neve

    Nagyfény Bt.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger

  • Fizetés

    Nettó 380e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • termelés lefolytatásának felügyelete az üzem termelő berendezésein, operatív intézkedés az esetleg szükséges programmódosítások esetén
  • zavar esetén a hibák kiküszöbölése vagy programtól való eltérés engedélyezése és dokumentálása
  • műszakváltáskor a termelési feladatok átadása, átvétele
  • beosztott dolgozók napi munkabeosztása, a jelenlét-távollét követése
  • új dolgozók betanítása
  • gyártási dokumentációk vezetésének és a rögzített adatok helyességének ellenőrzése
  • az üzemeltetés műszaki és biztonságtechnikai feltételeinek ellenőrzése.
  • a vállalati szabályzatok, biztonságtechnikai, munka- és tűzvédelmi előírások, valamint a munkafegyelem betartásának biztosítása

Elvárások

  • több műszakba járásra való hajlandóság
  • csapatban dolgozni tudás
  • legalább 2-3 éves vezetői munkatapasztalat (termelőüzemben)
  • felhasználói szintű számítógép kezelői tudás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • vezetői attitűd: képesség emberek irányítására
  • csapatban való együttműködési képesség
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely!
  • Versenyképes bérezés
  • 100%-os munkába járási támogatás!
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Családias munkakörnyezet
  • Túlórázási lehetőség
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Nagyfény Bt. a hazai és külföldi ipar számos szegmensében végez felületkezelést, melynek jelentős részét az autóipar teszi ki.

Tevékenységünk az alábbi részekre osztható: KTL festés, elektrosztatikus porfestés, iparifestés és autófényezés.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!