Capri Duna Vendéglátóipari Kft. logo

Műszakvezető szakács

  • Cég neve

    Capri Duna Vendéglátóipari Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 2.

  • Fizetés

    Nettó 2 750 Ft/óra bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Feladat az étlap átfogó ismerete, ételek készítése,  kisegítők munkájának koordinálása, ellenőrzése, áruleltár készítése.

Elvárások

Lelkiismeretes, felelős munkavégzés.

Előnyt jelent

Mediterrán konyha ismerete.

Amit kínálunk

- Munkaidő: vasárnaptól csütörtökig 10:30-22:00-ig, pénteken és szombaton 10:30-23:00-ig, előre megírt beosztás alapján. - Havi 15-16 munkanap.
- A betanulási időre (2-4 hét) a bér nettó 2.100- ft, utána nettó 2.750.- /óra
- próbaidő után műszakvezetői pótlék alku szerint
- dolgozói hűségprogram, a cégnél eltöltött idő után, teljesítménytől függetlenül járó bónusz a standard béren felül
1 év után nettó 950 Ft /nap
2 év után nettó 1 750 Ft /nap
4 év után nettó 2 650 Ft /nap
5 év után nettó 3 350 Ft /nap
- személyzeti étkezés, kávé biztosított.
- fizetett próbanap, nettó 2.100.- / óra
- Havi bérrendszerrel dolgozunk. Fizetésnap minden hónap 5-én.

Céginformáció

Az Capri pizzériák az elmúlt 13 évben Újpest, Zugló, Ferencváros és Buda kedvelt éttermeivé váltak. Ezalatt létesítettünk egy ezeket kiszolgáló háttéregységet Budapesten. Innen látjuk el éttermeinket saját készítésű desszertjeinkkel, sous-vide húsokkal, házi tésztával. Cégünk válságállónak bizonyult: a Covid alatt kiszállítással és éttermi átvétellel működtünk, így nem kellett elbocsátanunk kollégát!

Jelentkezni az alábbi módokon lehet:
- Fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva