Műszakvezető

  • Cég neve

    JÁSZ-PLASZTIK kft

  • Munkavégzés helye

    3214 Nagyréde

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Közvetlen termelés irányítása és szervezése
  • A termelési tervben előírt gyártási feladatok végrehajtása
  • A gyártáshoz szükséges anyagok, segédanyagok, csomagolóanyagok SAP-ban történő megigénylése
  • Üzemi produktivitás, termék minőség, munkabiztonság, üzem tisztaság felügyelete
  • Termék minőséget érintő vitás kérdések tisztázása
  • Beosztottak heti vezénylése esetleges változások kezelése
  • Gyártásindítások nyomon követése, az esetlegesen bekövetkező üzemzavarok, hibák kijavításának irányítása
  • Épület és gép karbantartási jelentések SAP-ban történő berögzítése
  • Egyéb, a munkakörhöz tartozó dokumentáció és feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 1-3éves  tapasztalat csoportvezető vagy műszakvezetői területen
  • Kommunikatív személyiség
  • Jó szervezőképesség

Amit kínálunk

  • Havi-Jelenléti bónusz
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Új, modern munkakörnyezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Felelősségteljes  munkakör
  • Igény esetén szálláslehetőség biztosítása;
  • Céges buszjárat Gyöngyösről;
  • Utazási támogatás saját gépkocsi használata esetén vagy buszbérlet térítés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Magyar nyelvű önéletrajz.