Műszakvezető

  • Cég neve

    Hód-Mezőgazda ZRT.

  • Munkavégzés helye

    6800 Hódmezővásárhely

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a telepi munkaterületek és alkalmazott technológiák ismerete és betartatása
  • a folyamatos munkavégzés ellenőrzése, területenkénti irányítása
  • munkaügyi és állattenyésztési dokumentációk naprakész vezetése
  • folyamatos kapcsolattartás a szakmai hierarchia szerint

Elvárások

felsőfokú szakirányú végzettség, jogosítvány, saját személygépkocsi

Amit kínálunk

  fizetés megegyezés szerint, céges telefon.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A Hód-Mezőgazda Zrt. nagy állatlétszámú vajháti tejelő szarvasmarha telepére keres műszakvezető munkatársat. Fényképes önéletrajzot várunk a fizetési igény megjelölésével

A " Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát