Műszakvezető

  • Cég neve

    HELVÉT-FARM Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5900 Orosháza

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladatod: a zárt technológiás termelési folyamat teljekörű felügyelete és irányítása (alapanyag átvétel, élelmiszer előállítás, csomagolás és raktározás), minőségi és mennyiségi célok megvalósítása 4-5 fős gépkezelői csapatoddal.

Elvárások

Jelentkezz, ha az alábbiakból magadra ismersz:
  • jó csapatmunka és motivációs készség
  • jó probléma megoldó képesség
  • pontosság, precizitás
  • számítógép és ipari PLC kezelési gyakorlat
Képzettség:
  • műszaki középfokú végzettség

Előnyt jelent

élelmiszeripari gyakorlat, angol nyelvtudás

Céginformáció

Cégünk (www.helvet-farm.hu) új zöldmezős beruházásban megvalósuló orosházi borsó feldolgozó élelmiszer-előállító üzemébe keres munkatársakat, ahol fehérje és keményítő liszt, valamint fehérje extrudátum készül a jelenleg elérhető legmodernebb technológiával és berendezésekkel.

önéletrajz és motivációs levél