Műszakvezető (Győr)

  • Cég neve

    Elevenpark Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Nagysándor József utca 31.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 500e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A műszakhoz tartozó operatív feladatok rendszerezése, megfogalmazása, kiadása, a végrehajtás ellenőrzése
  • Gondoskodik a területén használatban lévő eszközök, gépek, berendezések előírás szerint biztonsági felülvizsgálatáról.
  • Számlák kezelése, kasszák nyitása és zárása, házirend betartatása
  • A műszakhoz tartozó csapat (2-4 fő) irányítása, felügyelete, motiválása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, betartatása
  • Együttműködés a parkvezetővel, parkvezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • szolgáltatói vagy szórakoztató ipari cégnél szerzett tapasztalat feltétel
  • Szolgáltatói szemléletmód
  • Angol kommunikációs nyelvismeret
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Műszakrend vállalása (munkaidő a park nyitva tartás szerint)

Amit kínálunk

• Családias vállalati kultúra
• Korrekt bérezés, teljesítmény alapú bónuszrendszer
• Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
• Összetartó csapat

Céginformáció

Nemzetközi vállalatunk győri trambulin parkjába (Cyberjump) keresünk Műszakvezető kollégát. Fiatalos légkör, rugalmas munkaidő, jó hangulat és jókedv vár rád!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed jelentkezésed várjuk fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel. A Tárgy mezőben kérlek MV-Győr kódot használd!