Műszakvezető

  • Cég neve

    Grosshaus Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Platánfa utca 6.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Felelős a műszak megszervezéséért és vezetéséért három műszakos munkarendben
  • Felügyeli és koordinálja a gyártási folyamatokat és kezeli a felmerülő problémákat
  • Monitorozza és értékeli a csapata teljesítményét
  • Kapacitástervez a termelési célok elérésének érdekében
  • Betartja és betartatja a munka-, környezet- és tűzvédelmi szabályokat, utasításokat
  • Felügyeli a minőségi elvárások betartását
  • Törekszik a kollégákkal és a társosztályokkal a hatékony kommunikációra
  • Kitölti, elkészíti a szükséges termelési riportokat.
  • Részt vesz az 5S bevezetésében, fejlesztésében, fenntartásában
  • Támogatja és segíti a termelésvezető munkáját

Elvárások

  • Középfokú gépipari vagy villamosipari végzettség
  • 2-3 év műszakvezetői, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes, Word, Excel ismeretek
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság, megbízhatóság
  • Vezetői készség, döntésképesség, felelősségvállalás
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Családias, támogató közeg
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria már a próbaidő alatt
  • Céges mobiltelefon
  • Támogatott sportolási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.