Műszakvezető

  • Cég neve

    GLOBUS Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Monostorpályi út 92.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Műszkavezetői pozícióban a csomagoló gépek ismereténél is fontosabb az emberekkel való bánásmód képessége, mivel napi szinten szükséges a felsővezetés felé riportálni, valamint a munkavállalók között kiosztani az ellátandó feladatokat. A munkakör betöltőjének fő feladata az aktuális csomagolási programban foglaltak teljesítése, ehhez pedig szükséges:

  • A csomagolások megfelelőségének, helyességének ellenőrzése, dokumentálása
  • A rendelkezésre álló létszámmal való gazdálkodás, igyekezve a legoptimálisabb létszámkihasználásra
  • Folyamatosan figyelemmel kísérni a teljesítmény alakulását és az azt negatívan befolyásoló tényezőket, dokumentálni a problémákat és javaslatot tenni azok elhárítására
  • A dolgozók folyamatos oktatása, új belépők beilleszkedésének segítése
  • Közreműködni a működtetett minőségirányítási rendszerek és a HACCP működtetésében, fejlesztésében
  • A minőségirányítási rendszerben, valamint a munkavédelmi szabályzatban foglaltak betartása, ellenőrzése, oktatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat, gyártó vállalatnál
  • Minimum 1-2 év vezetői tapasztalat
  • Jó szervezőképesség, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, vezetői rátermettség
  • Lean szemlélet

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • Azonos munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttérű, stabil élelmiszeripari vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai és vezetői tréningek
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, éves bónusz, toborzási bónusz, rendszeres dolgozói csomagok
  • Munkábajárás támogatása: vállalati buszok számos környező településről, helyközi bérlet vagy benzinköltség támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A GLOBUS Zrt. egyike Magyarország legnagyobb tradíciókkal rendelkező konzervgyárainak. Kizárólag természetes alapanyagokból készülnek a zöldségkonzerveink, hogy egész évben a lehető legegészségesebb formában kerüljenek a vásárlóink asztalára. Kiemelten fontos számunkra, hogy ugyanazt a magas minőséget bárki megkaphassa, függetlenül a vásárlás helyétől.

Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el önéletrajzodat és ha a hirdetésben leírt elvárásoknak megfelelsz, felvesszük veled a kapcsolatot!