Műszakvezető

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    Üllő, Pest megye, Magyarország

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Csatlakozz egy piacvezető informatikai céghez, ahol nemzetközi szinten szolgáljatok ki a világot Mexikótól- Kínáig. Szakmai tudás és bővülő csapat mellett életbiztosításra és egészségbiztosításra is számíthatsz! Ha szereztél már hasonló munkakörben tapasztalatot és érdekel az informatika világa, TÉGED kereslek, hogy te legyél a következő MŰSZAKVEZETŐ a csapatban!

NAPI FELADATAID KÖZÖTT LESZNEK

  • A műszak és az emberi erőforrás megtervezése, szervezése;
  • Sorvezetők munkájának koordinálása;
  • Teljesítmény célok felállítása, teljesítése és a munkavállalók motiválása;
  • Riportok készítése és továbbítása a vezetőség irányába;
  • Újonnan érkező kollégák betaníttatása;
  • Lean alapelvek és 5S szabályok betartása.

TE VAGY A TÖKÉLETES JELÖLT HA

  • Rendelkezel legalább középfokú képesítéssel;
  • Magabiztosan beszélsz angolul, mert a felső vezetők felé fogsz riportálni;
  • Ha műszaki beállítottságú vagy;
  • Tudod kezelni a nehéz helyezeteket, úgy érzed, hogy könnyen és gyorsan tudsz megoldást találni a problémára;
  • Nem utolsó sorban az Excel sem idegen számodra.

MINDEZÉRT CSERÉBE AZ ALÁBBIAKRA SZÁMÍTHATSZ

  • Szakmai tudásodhoz megfelelő alapbér;
  • Egészségbiztosítás és Életbiztosítás;
  • Szemüveg támogatás;
  • Több településről céges járat biztosított, vagy autóval való bejárásod esetén nettó 38 Ft/km;
  • Szakmai támogatás
  • Munkádért cserébe folyamatosan visszajelzést és elismerést kapsz;
  • Csúcskategóriás szerverek összeszerelésébe, tesztelésébe láthatsz bele.

EGYÉB INFORMÁCIÓK

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Műszakrend: 2 műszakos műszakrend H-P 8 órában

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.