Műszakvezető

  • Cég neve

    Garden Invest Halas Kft.

  • Munkavégzés helye

    2112 Veresegyház

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A rendelkezésére álló emberi és tárgyi erőforrások hatékony irányítása. A feladatokhoz szükséges erőforrás igény követése és riportálása felettesei felé
  • Raktári rend kialakítása / fenntartása és operatív működtetése
  • A raktárba beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele, ellenőrzése
  • A késztermék mennyiségi és minőségi ellenőrzése, kiadása, felügyelete
  • Időszakos leltárak lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a termelőüzemmel, a logisztikai irodával és a beszerzéssel a folyamatos ellátás és vevői kiszolgálás érdekében
  • Napi riportok, adminisztráció vezetése

Elvárások

  • Minimum 1-2 releváns szakmai tapasztalat
  • Pontos, prezíc munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Mezőgazdasági termelő vállalatnál szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú karrierlehetőséget egy dinamikus, stabil csapatban
  • Családias légkört
  • Teljesítményarányos bónuszt
  • Cafeteriát

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Veresi paradicsomban kertészetünk:

  • Prémium minőségű termékeket állít elő
  • Környezetbarát, high-tech technológiákkal dolgozik
  • Feleslegesen nem használ vegyszereket
  • Civil szervezeteket, eseményeket támogat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével