Műszakvezető felszolgáló (Budapest)

  • Cég neve

    Café & Game Kft.

  • Munkavégzés helye

    1032 Budapest, Bécsi út

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A vendégek fogadásában és kiszolgálásában történő aktív részvétel
  • Vendégelégedettség és a minőségi kiszolgálás folyamatos biztosítása
  • Vendégtér tisztán tartása
  • Higiéniai előírások betartatása és ellenőrzése
  • Rendezvények zökkenőmentes lebonyolításának biztosítása
  • Nyitási és zárási feladatok elvégzése

Elvárások

  • vendégközpontú hozzáállás, udvariasság
  • vendéglátásban, hasonló munkakörben szerzett többéves  tapasztalat
  • tulajdonosi szemléletmód, lojalitás
  • kiváló szervezőkészség, jó problémamegoldó képesség
  • motivált, pozitív személyiség
  • ápolt megjelenés
  • önállóság, felelősségteljes,precíz munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • csapatszellem

Amit kínálunk

  • stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • versenyképes jövedelem, minimum nettó 500.000 Ft, képzettségtől és szakmai tapasztalattól függően
  • átlagnál magasabb, kiemelt díjazás
  • teljes munkaidős bejelentés, hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, energikus csapat és management
  • cégcsoporton belüli fejlődési- és tovább lépési lehetőség
  • igényes munkakörnyezet
  • napi étkezés

Céginformáció

Budapest III. kerületében található színvonalas, forgalmas étterem és szórakozóhely

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva szíveskedjen elküldeni!