Műszakvezető

  • Cég neve

    FABETKER Kft.

  • Munkavégzés helye

    4181 Nádudvar

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A kiadott napi termelés feladatok előkészítése, végrehajtása, felügyelete
  • Gyártási jelentés készítése
  • A műszakban beosztott 20-30 fős csoportok helyszíni irányítása
  • Intézkedések meghozatala napi gyártási problémák felmerülése esetén
  • Jogszabályoknak, szabványoknak , technológiai utasításoknak való megfelelés biztosítása
  • Adott projektek irányítása, menedzselése
  • Kapcsolattartás a társ szervezetek munkatársaival ( raktár, MEO, TMK )

Elvárások

  • Épitőipari felsőfokú szakirányú végzettség
  • Alapfokú MS Office használat
  • Nagyfokú önállóság, döntéshozatali képesség
  • Rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent

  • CAD programok ismerete, használata
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil, biztos hátterű nagyvállalati tulajdonos
  • Hazai tulajdonos
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre egy olyan építőipari kivitelezési csoporthoz tartozó munkáltatónál, amely nemzetközileg és hazai színtéren is magas szakmai ismertségnek és elismerésnek örvend
  • Versenyképes jövedelem

Céginformáció

Ha szeretne végre a hazai építőipari termékgyártó ágazat egy neves szervezetében dolgozni, ahol magas színvonalú munka folyik, és ahol az előállított végtermék hazai és nemzetközi vevőkhöz kerül, akkor Önnek kitűnő lehetőség kínálkozik most!

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!