Műszakvezető (Budapest, XVIII. kerület)

  • Cég neve

    Penny Market Kft.

  • Munkavégzés helye

    XVIII. kerület, Margó Tivadar u. 31.

  • Fizetés

    Prémium

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!

Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Jelenleg 231 üzletünkben, 3 logisztikai központunkban és az Alsónémedi központi irodánkban az összes munkatársunk megtapasztalja, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható, gondoskodó és stabil munkahelyen.

Műszakvezető

Feladatok:

  • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése,
  • az üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása,
  • pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása,
  • árukészlet feltöltés, árurendezés,
  • gyors, precíz pénztármunka,
  • munkatársak vásárló központú vezetése.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség, élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny,
  • vevőközpontú szemlélet,
  • precizitás, pontosság, gyorsaság, türelem,
  • ápolt megjelenés,
  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség,
  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság.

A munkavégzés helye:

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó

Amit mi kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahelyet,
  • versenyképes jövedelmet és teljesítményösztönző prémiumot,
  • fejlődési lehetőséget,
  • változatos, érdekes munkát.