Műszakvezető

  • Cég neve

    Bio-Mynd Kft.

  • Munkavégzés helye

    6034 Helvécia

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új crm rendszer bevezetése/integrálása/javítása
  • Műszakhoz tartozó termelési dolgozók
    munkájának koordinálása, felügyelete, motiválása;
    termelési terv betartása
  • Létszámtervezés és munkabeosztások elkészítése,
  • A termelésben dolgozó munkatársak irányítása,
    támogatása
  • A termelés hatékonysági mutatóinak folyamatos
    ellenőrzése, esetlegesen fejlesztése
  • A belső szabályzatok, utasítások stb.
    előírások betartatása a termelésben
  • A gyártáshoz szükséges dokumentációk kezelése,
    munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Komminikáció az irodával
  • Leltár vezetése hetente
  • Alapanyagok ellenőrzése gyártáshoz
  • Tisztaság és rend felügyelete/betartatása
  • Gépek megfelelő használata, tisztántartása, karbantartása
  • Minőség-ellenőrzés: termékek ellenőrzése, csokoládé temperálás beállítása

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség és cukrászati vagy élelmiszer ipari szakvégzettség
  • Legalább 2-3 év hasonló munkakörben, termelő
    vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Jó kommunikációs -és kiváló problémamegoldó
    készség,
  • Vezetői alkalmasság, határozott fellépés,
    stresszhelyzetek megfelelő kezelése,
  • Ideiglenes túlóra vállalása
  • Szereted a csokoládét, az embereket, a pörgést, a mosolygást és mindig keresed a fejlesztési lehetőségeket,
  • Példa értékű teherbírásod van,
  • Megbízható, becsületes vagy,
  • Előny, ha van angol nyelvismereted.

Amit kínálunk

Csatlakozz hozzánk és fedezd fel, mit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés: Biztosítunk egy piaci igényekhez igazodó bért, amely elismeri a tudásodat és tapasztalataidat.
  • Szakmai fejlődés: Folyamatos képzési és továbbképzési lehetőségeket biztosítunk, hogy naprakész maradj a szakmádban és elősegítsük a karrierutadat.
  • Inspiráló munkakörnyezet: Folyamatosan fejlödő gyár és vállalkozás, ahol megreformáljuk a csokoládék piacát.
  • Csapatépítő programok: Rendszeres csapatépítő rendezvények és közösségi programok, amelyek erősítik a munkatársak közötti kapcsolatokat.
Csatlakozz hozzánk, hogy együtt formáljuk a csokoládék jövőjét!

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

BIO-MYND Kft. által működtetett vállalat, büszkén jelenti be új, saját márkás csokoládéit. Cégünk 1992-ben lett megalakítva,  Kecskemét közelében, Helvécián található, és hosszú évek óta elismert szereplője a csokoládé és édesipari termékek piacának, mind cukor és cukormentes csokoládékban. Saját márkánk kiváló minőségű csokoládéit fenntartható forrásból származó alapanyagokból állítjuk elő, fókuszálva az innovatív ízvilágra és a hagyományos csokoládékészítési technikák modern alkalmazására. Küldetésünk, hogy vásárlóink számára nem csak ízletes, de biztonsággal fogyasztható termékeket kínáljunk.

Várjuk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!