Műszakvezető

  • Cég neve

    ''Bige Holding KFT''

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Tószegi út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladatai:

  • Az üzemvezető által adott feladatok elvégzése.
  • Nyilvántartások, dokumentációk kezelése, a munkakörhöz tartozó további feladatok kivitelezése.

Elvárások

Olyan munkatársat szeretnénk, aki agilis, vezetői tapasztalattal rendelkezik és üzemi területen technológia kezelésben megfelelő gyakorlattal rendelkezik, cserébe hosszú távú munkahelyet, lendületes csapatmunkát tudunk nyújtani.

  • Vegyésztechnikus vagy gépésztechnikus végzettség, illetve ezen a területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat szükséges.
  • Kitartás és szorgalmas munkavégzés szükséges a minőségi termék előállításához.

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél.
  • Megfelelő bérezés + béren kívüli juttatások.
  • Munkába járáshoz támogatást biztosítunk (tömegközlekedés, személygépjármű)
  • SZÉP kártya juttatás

Céginformáció

A Bige Holding Kft. 1952-ben alakult, 2004-ig Tiszamenti Vegyiművek Rt. néven volt ismert, mára a hazai mezőgazdaság és a vegyipar kiemelkedő szereplőjének a Bige Csoportnak tagjaként sikeresen működik tovább. Fő profilunk a műtrágya és más ipari vegyipari alapanyagok gyártása, amelyeket az egész világon értékesítünk.
Cégcsoportunk folyamatosan fejlődik, mind beruházások, mind cégvásárlások által, legutóbb több mint 100 kamionból álló flottát hoztunk létre, így a termékeinket a „Genezis” márkanévvel felmatricázott, vadonatúj saját gépkocsiparkkal fuvarozzuk.
Csapatunk bővítésére a műtrágya üzembe a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:
MŰSZAKVEZETŐ
A legfontosabb feladata a műszakvezetőnek, hogy a gyártást felügyelje, a munkavállalók tevékenységét hatékonyan megszervezze, a késztermék kiadást irányítsa, a technológiában felmerült problémákat, hibákat kezelje.

Szakmai önéletrajz csatolásával!