Műszakvezető

  • Cég neve

    BAT PÉCSI DOHÁNYGYÁR KFT.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

pozícióba munkatársat keresünk.

Tovább bővül a pécsi gyár!

Jelentkezz és legyél Te is a BAT pécsi csapatának tagja!

Feladataid lesznek:

  • A gépszemélyzet vezetője és támogatója a meghatározott műszakban és cellában
  • Az aktuális előírásoknak és ajánlásoknak megfelelően elvégezi a rendszeres teljesítmény értékeléseket, folyamatosan visszajelzést ad beosztottjainak az aktuális teljesítményekről
  • A Line struktúrát támogatja az IWS bevezetési fázisában
  • Aktív résztvevője a napi termelési megbeszéléseknek (DDS), támogatja a csapatot akció tervek kidolgozásában
  • Meghatározza a Pit Stop (előre tervezett gépállás) erőforrásokat
  • A gépleállások okainak feltárása, a fejlesztő és korrekciós tevékenységek elvégzése
  • Megérti az adott cella és műszak prioritásait és ennek megfelelően irányítja a cellát
  • A gyártási ütemterv alapján támogatja a gépszemélyzetet a meghatározott határidőre, a minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő gyártásban
  • Folyamatosan javító intézkedéseket fogalmaz meg a gépek teljesítményének növelése érdekében
  • Vezeti a hibafeltárási és megoldási folyamatokat
    • Útmutatást ad a gyártási folyamatokhoz és biztosítja a gépszemélyzet számára a megfelelő dokumentációt

  • Felügyeli a műszakos IWS tevékenységek megvalósulását
  • Támogatja és fejleszti a gépegység felelősöket

Amit várunk Tőled:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Vezetői készségek
  • Határozott fellépés
  • Erős kommunikációs készség, csapatjátékos attitűd
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • EH&S szabályok és előírások ismerete

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes fizetés
  • multinacionális környezet
  • juttatási csomag

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű SAP ismeret
  • Microsoft Excel ismeret
  • Termelő vállalatnál szerzett munkatapasztalat

Tapasztalat:

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkarend: több műszak

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető