Műszakvezető

  • Cég neve

    Autonet Logistic Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő, Maglódi út 46.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Feladatok

  • Fő fókuszodban a teljes operációs csapat adott műszakjának tervezése, irányítása és koordinálása, illetve teljesítményének kontrollálása lesz
  • Összhangba hozod a raktári terhelést és a kapacitást, azon dolgozol, hogy a lehető leghatékonyabban tudjon működni a raktár
  • Meghozod a szükséges döntéseket annak érdekében, hogy a napi operációhoz kapcsolódó KPI számok megvalósulhassanak
  • Figyelemmel kíséred a folyamatokat, ellenőrzöd és optimalizálod azokat
  • Támogatod a raktárvezetőt egy szektorvezetői csapat segítségével
  • Proaktívan észleled a szükséges fejlesztendő területeket, értő szakmai tudásoddal ajánlásokat teszel a hatékony működés elérése érdekében
  • Együttműködsz a többi vezetővel a célok elérése érdekében
  • Nagy hangsúlyt fektetsz a belső-és jogszabályokra a logisztikai-és raktárkezelési szabályok betartása és betartatása mellett

Elvárások

  • Legalább 3 éves műszakvezetői tapasztalattal rendelkezel
  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Kiváló a problémamegoldó és szervező képességed
  • Proaktívan oldod meg a rád bízott feladatokat
  • Nyitottság és agilitás jellemez
  • Szeretsz és tudsz is rendszerben dolgozni
  • Hiszed, hogy a jó és megfelelő kommunikáció az alapja mindennek
  • Van „B” kategóriás jogosítványod

Előny

  • Ha rendelkezel érvényes targonca jogosítvánnyal
  • Van előzetes autóalkatrész kereskedelemben szervezett tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatást
  • Dolgozói kedvezményt
  • Ingyenes céges buszjáratot vagy gépkocsi költségtérítést
  • Dinamikusan fejlődő, multinacionális nagyvállalati környezetet
  • Karrier-és előrelépés lehetőséget
  • Felelősségteljes, önálló, innovatív munkavégzési környezetet