Műszakvezető

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyöngyös

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Megbízható munkáltatót keresel?

Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni és nem mellesleg egy műszakban dolgozni?

Akkor ne habozz jelentkezz nálunk az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • Piaci igényekhez igazodó bérezés
  • Cafeteria + bónusz
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend
  • Munkaidő 07:00-15:30-ig.
  • Összetartó és fiatalos csapat
  • Modern, család barát munkahely
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejárás támogatás

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • A műszak irányítása, a raktári folyamatok koordinálása az adott területen
  • Biztosítja a terület gyártóeszközeinek és alapanyagainak rendelkezésre állását, felel a félkész termékek területek közötti optimális áramlásáért
  • A gyártóterületen dolgozók munkájának közvetlen irányítása
  • Gyártáshoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • A gyártóterületen lévő rend és tisztaság biztosítása
  • A termelésvezetővel folyamatos kapcsolattartás a gördülékeny munka érdekébe

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel ( érettségi, műszaki szakirány).
  • Van már legalább 3 éves tapasztalatod gyártó területen, hasonló munkakörben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Office, SAP)
  • Megvannak benned azok a vezetői kompetenciák és jellemvonások, amik ehhez a munkakör betöltéséhez szükségesek (magas fokú önállóság, jó problémamegoldó képesség, határozott fellépés)
  • Munkádra igényes vagy, pontosság és precizitás jellemez téged

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Ha úgy gondolod, hogy ez a számodra az ideális állás, akkor jelentkezz még ma ! Mi pedig mihamarabb felkeresünk a részletekkel kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető