Műszakos termelésirányító - Talent Pool

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Csongrád-Csanád megye

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Nyitott vagy a fejlődésre és szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol értékelik az ötleteidet? Kipróbálnád magad a termelés területén, mely számtalan fejlődési lehetőséget tartogat számodra?
Partnerünk egy nemzetközi cég magyarországi leányvállalata. Kisállateledelek és jutalomfalatok gyártásával foglalkoznak most már közel 800 munkavállalóval.
Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság
Bővülő gyáregységeikbe keresünk tehetséges, néhány éves tapasztalattal rendelkező szakembereket. Az alábbi területen várható náluk nyitott lehetőség:

Főbb feladatok, munkák:

  • A műszak koordinátor kollégával szorosan együttműködve megismered a termelés működését.
  • Fontos feladatod lesz a termelési folyamatok felügyelete, irányítása, valamint ezek monitorozása, optimalizálása, fejlesztése, felmerült problémák kivizsgálása és elhárítása.
  • A termeléshez tartozó projekteket önállóan fogod végezni.
  • Minden műszak kezdete előtt a műszak koordinátor kollégával részt fogsz venni egy napindító megbeszélésen, ahol a társosztályok munkavállalói is jelen lesznek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elengedhetetlen, hogy felsőfokú végzettséggel rendelkezz, nagy előny, ha ezt műszaki, mérnöki vagy gazdasági területen szerezted.
  • Fontos, hogy rendelkezz legalább 2-3 éves tapasztalattal, nagy előny, ha irányítottál már kisebb csapatokat.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásra szükséged lesz a vállalaton belüli kapcsolattartáshoz.
  • Fontos, hogy nyitott legyél a műszakos munkavégzésre.
  • A dinamikus szakmai fejlődésedhez szükséges a tanulási vágy, az analitikus gondolkodásmód és a határozott kiállás.

Amit kínálunk:

  • Szaktudáshoz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő juttatási csomagot tudhatsz magadénak.
  • Éves bónusszal jutalmazzák a lelkiismeretes munkádat.
  • Lehetőséged lesz szakmai fejlődésre egy támogató, szakmailag kiemelkedő csapatban, ahol értékelik az ötleteidet.
  • Egészség-, élet- és betegbiztosítás.
  • Képzéseken vehetsz részt, hogy bővítsd a tudásod.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Csongrád – Bokros
  • Munkavégzés ideje: 7:00-19:00 és 19:00-7:00, 12 órás műszakos munkarendben.
  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajod
  • az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!