2 műszakos Karbantartó

  • Cég neve

    iSi Automotive Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Kézi szerelőállomások, automata varrógépek és egyéb termelési eszközök javítása, tervszerű megelőző karbantartása
  • A gyártás minőségének folyamatos ellenőrzése, minőségi biztosítása
  • Karbantartási folyamatok dokumentálása, gépnapló vezetése
  • Együttműködés a termelő berendezések ellenőrzésében, műszaki állapotának folyamatos fejlesztésében
  • A munkaterületen, illetve az üzem egész területén a fegyelem megtartása, a rendről és tisztaságról való gondoskodás

Elvárások

  • Karbantartásban szerzett 2-3 év  szakmai tapasztalat (autóipari tapasztalat előnyt jelent)
  • Elektromos vagy mechanikus szakmai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, pontosság
  • Képesség a csapatmunkára
  • Gyors helyzetfelismerés, probléma megoldás, alkalmazkodó képesség jellemez
  • MS Office felhasználó szintű ismerete előnyt jelent
  • Szenzortechnikai ismeretek, PLC ismeret előnyt jelent
  • Alapfokú német/és vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Valódi tapasztalatszerzés és fejlődés egy támogató szellemű közösségben
  • Multinacionális vállalati környezet, más kultúrákkal való találkozás és tanulás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Havi bónusz
  • Határozatlan jogviszony

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az iSi nemzetközi cégcsoport, mely piacvezető a sűrített gázzal töltött patronok és generátorok gyártásának területén; székhelye Bécsben található. Az iSi az innovációt, specializációt és az inspirációt helyezi központba mindhárom divíziójában: iSi Culinary, iSi Components, iSi Automotive.
A sikeres iSi Automotive család tagjaként, az iSi Automotive Hungary Kft.  globális partnere az autóiparnak a járműbiztonság területén.
Csatlakozz hozzánk és erősítsd szombathelyi csapatunkat!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!