Műszaki vizsgabiztos

  • Cég neve

    AUTÓCENTRUM Szabó Kft.

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Kis-Duna utca 7.

  • Fizetés

    Nettó 550e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A Nemzeti Közlekedési Hatóság által előírt műszaki vizsgabiztosi teendők ellátása, a 3,5 t megengedett legnagyobb össztömeget meg haladó járműveken
  • A műszaki vizsgáztatáshoz kapcsolódó, a  felügyelet által megkövetelt adminisztrációs teendők elvégzése
  • Eredetvizsgálat

Elvárások

  • Érvényes műszaki vizsgabiztosi igazolvány, engedély, 3,5 t-ig
  • Középfokú /műszaki végzettség
  • Legalább 3 év szakirányú tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Járművek vizsgálatára vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete és betartása
  • Számítógépes alapismeret

Amit kínálunk

  • 13 márka gyári dokumentációjához lesz hozzáférésed
  • Akár nettó 600.000 Ft-ot is készhez kaphatsz
  • Kiszámítható munkaidőben dolgozhatsz H-P  8-17 óráig
  • Jól összeszokott, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Munkaruhádat mi biztosítjuk és cseréljük
  • Új autókkal és saját márkaszervizből érkező, jellemzően fiatal, autókon fogsz dolgozni
  • Igényesen kialakított folyamatosan karbantartott vizsgasoron folyamatos munkát kínálunk
  • Hosszú távú karrierben gondolkodhatsz, stabil munkáltatói és tulajdonosi háttérrel építheted a jövődet nálunk

Céginformáció

Az Autócentrum Szabó Kft. immár 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, a minőségi autókereskedelmet képviselve. Cégcsoportunk 13 márka hivatalos forgalmazója és márka szervizeként, a minőségi szolgáltatás környezetét teremti meg partnerei részére.
Amennyiben szeretnéd szakmai tudásodat barátságos munkahelyi légkörben, egy profi csapat tagjaként kamatoztatni, légy aktív részese sikereinknek és jelentkezz hozzánk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és örömmel csatlakoznál egy elkötelezett csapathoz, várjuk jelentkezésed! Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz.