Műszaki vezető

  • Cég neve

    RING AUTÓHÁZ KFT

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Fék utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Ring Autóház Kft. Szolnoki autójavító szervizébe, karosszéria-, és fényező műhelyébe műszaki irányításért felelős vezető munkakörbe, teljes munkaidőbe munkatársat keres.
  • A műszaki irányításért felelős vezető felel a mindennapi operációs feladatok szervezéséért, vezetéséért, különösen az autószervizek, autómosó, a karosszéria-, és fényező műhely és a műszaki vizsga egységek működtetéséért, és segíti az ügyvezető munkáját abból a célból, hogy a vállalat által nyújtott szolgáltatást racionalizálni, javítani lehessen,
  • Lokális vezetőként működik az új folyamatok bevezetésében,
  • Irányelveket állít fel a műhelyek szervezéséhez a műhelyvezetőkkel együttműködve.
  • Szükség esetén átveszi a műhelyvezető szerepét, például távollétében,
  • Adatszolgáltatás a cégvezetés és külső partnerek felé,
  • Meghibásodások kezelése, a műhelyben elvégzett munkák követése,
  • Felelősség a részlegek feladatainak ellátásáért, importőrök, hatóságok felé való jelentések leadásáért.

Elvárások

  • Minimum 5 év tapasztalat szerviz/műhely/karbantartás üzemeltetésében, szolgáltatásiparban működő cégnél,
  • műszaki végzettség, műszaki vagy közlekedésmérnöki diploma előnyt jelent
  • Kiváló problémamegoldó, kommunikációs és szervezői készségek
  • Jó vezetői képességek, mások irányítására és motiválására való képesség

Előnyt jelent

  • Műszaki vagy közlekedésmérnöki diploma,
  • Szolnoki, vagy Szolnokhoz közeli lakhely.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Lehetőség az aftersales üzletág fejlesztésére,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, pénzügyileg erős vállalat,
  • Vezetői támogatás.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A Ring Autóház Kft. 1996. februárban kezdte meg gépjármű értékesítési és szervizelési tevékenységét Szolnokon. Jelenleg Fiat, Fiat Professional, Suzuki, Suzuki Marine és Hyundai gépjárműveket értékesítünk, továbbá nemrégiben bővült a termékpalettánk: most már a Ford és a Jeep kínálatából is válogathatnak a kedves érdeklődők.  Mindennapi munkánk során arra törekszünk, hogy minden Ügyfelünk részére a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtsuk, így az autóértékesítés mellett kollégáink teljes körű hitelügyintézéssel, tartós bérlet ajánlattal, flottakezeléssel, biztosításkötéssel várják Ügyfeleinket. A teljeskörű szolgáltatás érdekében szakszerű márkaszervíz áll rendelkezésünkre, kiemelt figyelmet fordítunk saját márkáink márkaszervizeinek képzett szakemberekkel és professzionális eszközökkel, műszerekkel való felszerelésére, melyek segítségével még szélesebb körben tudunk minőségi szolgáltatást nyújtani a már meglévő és leendő partnereinknek.Emellett a hatékony munkánk elengedhetetlen feltételeként modern berendezéseink és kitűnő műszerezettségünk teszi lehetővé, hogy gépjármű típustól függetlenül is, magas színvonalon, rövid határidő alatt vállalhatunk minden olyan javítást, alkatrész cserét és időszakos szervizelést, amely a gépjárműtulajdonosok elégedettségét szolgálja. Garanciális és típustól függetlenül garanciaidőn túli karbantartást, javítást is vállalunk rövid határidővel és kedvező árakkal. A szervizeléshez szükséges alkatrészellátást a számítógépes nyilvántartással támogatott alkatrészraktár segíti. A tulajdonosok célul tűzték ki és a mai napig képviselik a magas minőségű szolgáltatást és az ügyfélelégedettséget.

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak és hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes, szakmai önéletrajzoddal várjuk jelentkezésedet.