Műszaki vezető

  • Cég neve

    Kozmo Hotel Suites & Spa

  • Munkavégzés helye

    1082 Budapest, Horváth Mihály tér

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A szálloda területén található épületgépészeti berendezések hatékony működtetése
  • Karbantartó csapat munkájának megtervezése, elosztása és irányítása
  • Proaktív és reaktív karbantartási projektek megvalósítása, illetve végrehajtása munkatársak segítségével
  • Műszaki szempontból kényelmes és biztonságos környezet biztosítása
  • A személyzet, illetve a szerződéses vállalkozók munkafolyamatainak felügyelete
  • Fogyóeszközök és alkatrészek beszerzésének biztosítása
  • Szállodai "Tervezett Megelőző Karbantartási Program" megalkotása, koordinálása, teljesülésének ellenőrzése
  • Valamennyi épületgépészeti szolgáltatás megbízható és energiahatékony működtetése (kazánok, hűtők, légkezelő egységek, elektromos körök és vizes berendezések)
  • Mindennapos dokumentációk, munkalapok vezetése
  • Műszaki részleg mindennapos adminisztrációjának elvégzése: beosztások, munkaidő- nyilvántartások, szabadságtervezés

Elvárások

  • Minimum 2 éves szállodai területen szerzett tapasztalat
  • Magyar nyelvtudás
  • Proaktivitás és jó kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • MS Office programok alapos ismerete

Előnyt jelent

  • 5 csillagos szállodai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bejelentett, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Teljes munkaidős állás
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Étkezés a szálloda személyzeti étkezőjében
  • Munkaruha biztosítása
  • Munkába járás támogatása
  • BKK bérlet bitosítása a munkaviszony első napjától
  • Támogató és fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Budapest VIII. kerületében található luxusszállodánkba és újonnan nyitó hotelünkbe keressük Műszaki vezető kollégánkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!