Műszaki vezető

  • Cég neve

    ATEV ZRT.

  • Munkavégzés helye

    8134 Mátyásdomb

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

ATEV ZRT.

Feladatok

  • a mátyásdombi gyár üzembiztos és hatékony működésének biztosítása,
  • a gyár műszaki állapotát folyamatosan szem előtt tartva a technológiai fejlesztések felügyelete,
  • a gyár tervszerű, megelőző célzatú karbantartási tervét elkészítése és kiadása
  • a konkrét karbantartási, bevételezési és beruházási rendelések elindítása és nyomon követése,
  • a karbantartási csapat felügyelete,
  • a javításokat és építőipari feladatokat végző külső vállalkozókkal való kapcsolattartás, minőségi ellenőrzés,
  • a gyár működéséhez szükséges energiaellátás, a hő, meleg és hideg víz, és elektromos áram szolgáltatások fogadásának biztosítása,
  • javaslattétel a technológia módosítására és műszaki fejlesztésekre,
  • a gyár nyomástartó berendezéseivel kapcsolatos ügyviteli feladatok,
  • a kapcsolódó beruházási projektek kezelése a beszerzési folyamatoktól az aktiválásig,
  • részvétel a leltározási, selejtezési folyamatokban.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök/gépészmérnök),
  • Microsoft Word, Excel magabiztos felhasználói szintű ismerete,
  • minimum 5 év termelési vállalatnál, hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat,
  • B kategóriájú vezetői engedély,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs és szervező készség, határozottság.

Amit kínálunk

  • dinamikus környezet,
  • változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok; szakmai fejlődési lehetőség,
  • kimagasló cafeteria juttatás,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • továbbképzési és fejlődési lehetőség,
  • befogadó, családias, összetartó közösség, támogató csapat.

Előny

  • szivattyús anyagtovábbításban való jártasság,
  • csőszerelési ismeretek.

Cégünk az ATEV Zrt. 1949-ben alakult Állatifehérje Takarmányokat Előállító Vállalat néven, amely 1993-ban részvénytársasággá alakult, 2006-tól pedig zártkörűen működő részvénytársaságként működik.
ATEV Zrt. az uniós, illetve hazai jogszabályi előírásoknak megfelelően az állati melléktermékeket begyűjti, ártalmatlanítja, feldolgozza, illetve hasznosítja. Az előállított termékek állati eledel (pet food) és talajjavító alapanyagként kerülnek értékesítésre Magyarországon és külföldön egyaránt.
A környezettudatos és folyamatos technológiai fejlesztéseknek (többek között szennyvíztisztítási technológiák, energetikai fejlesztések, kiváló gépjárműpark) köszönhetően az ATEV Zrt. iparágának élvonalába tartozik mind hazai, mind nemzetközi szinten.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük fizetési igényének megjelölésével csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét.