Műszaki Üzemeltetési Vezető

  • Cég neve

    Nova Human Resources Kft.

  • Munkavégzés helye

    Nagykanizsa

  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, ingatlanbefektetéssel, -hasznosítással és -fejlesztéssel foglalkozó nagyvállalat.

Az alábbi munkakörbe keresünk a számukra munkatársat.

Feladatok:

  • Műszaki üzemeltetési és karbantartási feladattok koordinálása és ellenőrzése
  • Épületüzemeltetési szolgáltatások koordinálása, ellenőrzése, a felmerülő minőségi problémák kezelése
  • Karbantartók munkájának operatív irányítása, folyamatos követése, ellenőrzése, számonkérése
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése, teljesítési igazolások kiadása
  • Gazdaságos ingatlanüzemeltetés biztosítása
  • Vállalkozói ajánlatok bekérése, szerződések előkészítése
  • Riportok és nyilvántartások készítése a felettes vezetőnek
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel, a bérlői kialakítások műszaki jellegű támogatása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal

Elvárások:

  • Ingatlanok műszaki üzemeltetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Műszaki, épületgépészeti, energetikai és tűzvédelmi ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Határozott fellépés, jó kommunikáció
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő, piacvezető cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Lelkes, barátságos csapat, támogató munkakörnyezet
  • Angol nyelvtanfolyam, egészségbiztosítás

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.