Műszaki ügyintéző

  • Cég neve

    Wallis Autókölcsönző Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 141.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Gépjárműállomány naprakész ismerete, kifogástalan műszaki állapotának fenntartása (állapotfelmérés, javaslattétel javításra, karbantartásra)
  • Káreseményekkel kapcsolatos (KGFB, CASCO) teljes körű adminisztráció, ügyintézés, eljárás a biztosítóknál és javító partnereknél
  • Kapcsolattartás a szervizek munkafelvételével, javítások megrendelése, javítási folyamatok nyomon követése, határidők betartásának ellenőrzése
  • Nyilvántartások kezelése, ellenőrzése, egyeztetés a műszaki vezetéssel, flottagazdálkodással
  • Tartalék alkatrészek (ablaktörlő lapát, gumiszőnyeg, izzók, folyadékok) beszerzése, nyilvántartása
  • Gépjárműállomány szervizkönyveinek kezelése, készlet nyilvántartása
  • Részvétel a flottába állításhoz és flottából történő kivezetéshez kapcsolódó adminisztrációban és az operatív autó átvételekben és leadásokban
  • A gépkocsik flottából történő kivonásával kapcsolatos teendők elvégzése (állapotfelmérés, javíttatás, általános adminisztráció)
  • Gépjárművek mozgatása
  • Együttműködés a bérbeadó irodákkal az ügyfelek kifogástalan kiszolgálása érdekében
  • Közreműködés a szezonális gumiabroncs cserék adminisztrációjában

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves gépjármű vezetési tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Ügyfélközpontúság, segítőkészség, kiváló kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Műszaki ismeretek
  • Gépjármű üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely hosszútávú munkalehetőséggel
  • Cafeteria OTP SZÉP kártyán
  • Ingyenes sportolási lehetőség 2 helyszínen
  • Ingyenes/kedvezményes autóbérlés
  • Külföldön lévő autók hazahozatala napidíj ellenében
  • Cégcsoporton belüli kedvezmények
  • Csapatépítő programok

Munkaidő: Teljes munkaidő, H-P 8:00-16:30, melyben 30 perc ebédszünet van
Munkavégzés helyszíne: Budapest, Váci út 141.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A SIXT Rent a Car, a német SIXT franchise lánc részeseként több, mint 125 éves gépjármű kölcsönzési tapasztalattal rendelkezik. A személygépjármű kölcsönzésen kívül vállalati gépjármű flotta üzemeltetés és prémium kategóriás limuzin transzfer szolgáltatást is nyújt ügyfelei részére. A stabilitást a tőzsdén jegyzett AutoWallis háttér biztosítja számunkra.

Vállalatunk akár 1000 gépjárműből álló flottájának üzemeltetését ellátó csapatunkba műszaki ügyintéző kollégát keresünk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "jelentkezem" gombra és küldje el nekünk fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.