Műszaki ügyintéző

  • Cég neve

    MHC Mobility Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • járműpark üzemeltetésének megszervezése
  • kötelező revíziók elvégeztetése
  • gépjármű javítások nyomon követése
  • gépjármű adminisztrációs ügyintézések (pl.: biztosítási, okmányiroda, stb.)
  • káreseményes javítások menedzselése
  • javítási árajánlatok ellenőrzése, jóváhagyása
  • bejövő számlák feldolgozása
  • szervizekkel, beszállítókkal és más külső partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • gépjárművek műszaki ismerte
  • gépjármű ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és megfelelő vezetési gyakorlattal
  • felhasználói szinten ismered és használod az irodai szoftvereket (Word, Excel, Outlook)

Előnyt jelent

  • szakirányú végzettség (gépjárművekhez kapcsolódó szakirány)
  • gépjármű szervizelésben szerzett tapasztalat
  • biztosítási ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • egészségbiztosítással
  • vezetői mentorálással és elismeréssel
  • rendszeres bel-, és külföldi csapatépítő kirándulásokkal
  • angol nyelvtanulási lehetőséggel
  • belső (mobilitás) pályázati lehetőségekkel honoráljuk

Jó hangulatra és támogató közösségre számíthatsz irodáinkban, a lehető legjobbat hozzuk ki magunkból és egymásból az Ügyfeleink érdekében.

Céginformáció

Az MHC Mobility Magyarország a flottakezelési piacon egyedülálló ügyfélorientált hozzáállással, évtizedes szakmai múlttal rendelkezik, magas hozzáadott értékkel, prémium minőségű szolgáltatással maximális ügyfélélményt nyújtva biztosítjuk Bérlőink költséghatékony és gondtalan gépjárműhasználatát.

Büszkék vagyunk, hogy folyamatos fejlődésünknek, növekedésünknek, javuló gazdasági mutatószámainknak és etikus működésünknek köszönhetően évek óta Bisnode „AAA” tanúsítvánnyal, illetve a szolgáltatási szektorban ötszörös Business Superbrands díjjal rendelkezünk.

Társaságunk még nagyobb növekedési pályára és nemzetközi szintre törekszik, hogy a flottakezelő cégek élmezőnyébe kerüljön.

Ambiciózus terveink megvalósítása érdekében csapatunkat 1 fő Műszaki ügyintéző

kollégával kívánjuk bővíteni győri irodánkban.

Felkeltettük az érdeklődésedet? Részese kívánsz lenni egy sikeres csapatnak?

Ha igen, ne habozz beadni a jelentkezésedet, ami tartalmazza:

  • fényképpel ellátott önéletrajzodat
  • motivációs leveledet (maximum 1 A4 oldalban)

Munkavégzés helye: Győr
Munkaidő: teljes munkaidő