MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet logo

Műszaki ügyintéző home office (diákmunka)

  • Cég neve

    MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Közüzemi adatok feltüntetése helyszíni fotókon
  • Közüzemi rajzok beszerzése
  • Helyszíni felmérés után történő adatok feldolgozása excel és saját adatbázis használatának segítségével
  • Részvétel pontfelhő adatok feldolgozásában és kiértékelésében; Street view – és terepen készült fotók elemzésében, közművek kiértékelésében
  • Utcai felületek állapotának vizsgálata felvételek alapján

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt akár passzív hallgatói jogviszony
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten
  • Monotonitástűrés

Előnyt jelent

  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete;
  • Térinformatikai szoftver ismerete
  • QGIS ismerete

Céginformáció

Diákmunka: Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat otthonról végezhető műszaki ügyintéző pozícióba. Megrendelőnk fő tevékenységi köre a föld alatti és föld feletti közművek modellezése, földmérési adatok irodai feldolgozása, megvalósíthatósági tanulmányok készítése, földmérési pontfelhő kiértékelése, épületinformációs modellezés (BIM), egyesített közműtérképek előállítása, 3D modellek és tervek készítése, illetve térinformatikai adatbázisok építése.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatold fényképes önéletrajzodat!