Műszaki ügyintéző

  • Cég neve

    AUTO ReFAIRent Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Ecseri utca 21.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A gépjárműpark állapotának folyamatos ellenőrzése és műszaki felügyelete
  • A gépjárművekhez kapcsolódó felszerelések beszerzése, nyilvántartása, raktározásának felügyelete
  • Szervizelések, javítási munkák adminisztrációja
  • Javítási- és minden egyéb, a gépjárműparkhoz kapcsolódó számla ellenőrzése
  • Biztosítási ügymenet koordinálása, ellenőrzése
  • Autópálya matricák rendelése és nyilvántartása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • Pontos, precíz, hatékony munkavégzés, megbízhatóság;
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (Excel, Word, Outlook);
  • Műszaki affinitás

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Béren kívüli juttatás próbaidő után
  • Kedvezményes autóbérlési lehetőség (belföldön, külföldön)
  • Dinamikus csapat
  • Megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, a világszerte jelen lévő és elismert Avis Autókölcsönző itthon több, mint 60 fős csapattal az egyik legnagyobb országos hálózatot működteti. Külföldi és belföldi vállalati és egyéni bérlők fordulnak hozzánk az év minden napján, akiket a nemzetközi márka által képviselt magas minőségben kell, hogy kiszolgáljunk.  Ez minden munkakörünkben egyéni, felelősségteljes munkát, ugyanakkor csapatban való együttműködést is igényel.

Kérjük a jelentkezéshez az önéletrajzot mellékelni, amiben a bruttó bérigény fel van tüntetve.