Műszaki tervező-rajzoló

  • Cég neve

    DNB Tervező és Kivitelező Kft

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Épületvillamossági projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozunk, 19 éves szakmai tapasztalat van mögöttünk, főként fit-out területen dolgozunk. 3. kerületi irodánkba keressük Műszaki Tervező-Rajzoló munkatársunkat. Villamossági tapasztalat előny, de nem kötelező. Ha szívesen tanulsz, mi átadjuk a szükséges tudást, addig jelenlegi ismereteidhez igazítjuk feladataidat.
Ebben a munkakörben a fő feladataid lesznek

  • AutoCAD programban műszaki rajzok készítése (napi szintű használata)
  • Meglévő műszaki tervek módosítása
  • Megadott paraméterek alapján tervrajz készítése (Vázlattervek,  PDF alaprajzokból AutoCAD állományok készítése)
  • Mennyiségi kimutatások készítése

Elvárások

Akkor vagy az ideális jelöltünk, ha kedveled a kihívásokat, gyorsan tanulsz, igényes vagy munkádra és a pontosság, precizitást természetes lételemed.

  • AutoCad ismeret
  • Műszaki rajzolói végzettség, vagy jártasság

Előnyt jelent

Előnyben vagy a többi jelentkezővel szemben, ha van villamos ipari végzettséged, vagy tapasztalatod és műszaki területek iránti érdeklődésed, érzéked is van.
További előnyök:

  • Revit 3D rajzolási jártasság
  • BIM szabványok ismerete és alkalmazása
  • Angolul is elboldogulsz dokumentációkban
  • EPLAN elosztó tervezésről is van fogalmad
  • Nem kell egy órát utaznod, hogy beérkezz a munkába

Amit kínálunk

Biztosítunk neked betanulási időszakot, felkészítést és szakmai továbbképzéseket. Alapfizetésed mellé bónusz rendszert és személyes fejlődési lehetőséget, nem mellékesen megbecsülést elismerést jó munkád eredményeként.
Amire még számíthatsz, rugalmas munkaidő kezdést és próbaidő után lehetőséget Home Office munkavégzésre.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Rólunk: Design & Build - Fit-out villamosipari megoldások magas fokon.

Specialisták vagyunk ezen a területen, erre szakosodtunk. A tervezés első pillanatától a kivitelezésen keresztül az átadásig megrendelőink igényeit és a megvalósíthatóságot helyezzük előtérbe.

Szerkezetkész állapotból minőségi tervezéssel és professzionális kivitelezéssel érjük el, hogy élhető munkakörnyezetek valósuljanak meg. Legyen szó akár irodaházak irodaterületeiről, közösségi és recepciós tereiről, illetve üzletek, vendéglátóegységek projektjeiről.

Nagy céljaink vannak, téged várunk, ha a munkára nem teherként gondolsz, inkább büszkén mesélsz róla ismerőseidnek.

Irodánk a 3. kerületben található, szeretnél személyesen is bemutatkozni? Jelentkezz szakmai önéletrajzod csatolásával. Munkatársunk 2 munkanapon belül felveszi veled a kapcsolatot.