Műszaki területre elektromos karbantartó (Budapest)

  • Cég neve

    Római Irodaház Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest III. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

  • A Római Irodaház Kft. fő tevékenysége irodaterületek bérbeadása, irodaház üzemeltetése saját tulajdonú irodaházában.
  • Elektromos karbantartó munkakörbe keresünk munkatársat.

Feladatok

  • Irodaház napi üzemeltetési, ellenőrzési feladataiban való aktív részvétel,
  • Elektromos rendszerek megelőző karbantartása karbantartási terv szerint, hibajavítások
  • A műszaki területen dolgozó vállalkozók, szolgáltatók, épületvillamossági és épületgépészeti munkatársak munkájának segítése, ellenőrzése
  • Hibabejelentő rendszerbe érkező bejelentések kezelése, hibák kivizsgálása, javítása
  • Kivitelezési munkákban való részvétel
  • Műszaki vezető utasításai szerinti munkák elvégzése

Elvárások

  • Minimum középfokú (szakirányú) végzettség (villanyszerelő) vagy OKJ-s szakirányú képzés
  • Előny a szakirányú technikusi bizonyítvány
  • Ágazati szabványok, jogszabályok (pl. munkavédelmi, balesetvédelmi, tűzvédelmi előírások stb.) ismerete
  • Készenléti rendben történő munkavégzés (7 nap/hó)

Készségek

  • Erkölcsi feddhetetlenség
  • Megbízhatóság
  • Ügyfélközpontúság
  • Proaktív és felelősségteljes hozzáállás,
  • Problémafelismerő és megoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, stressztűrés

Amit kínálunk

  • Kulturált és biztonságos munkakörnyezet
  • Modern, „A” kategóriás irodaházi környezet
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Szakmai továbbképzési és fejlődési lehetőségek
  • MVM cégcsoport által biztosított átlagon felüli béren kívüli juttatások cafetéria, egészségügyi szolgáltatások-szűrővizsgálatok, sportolási lehetőségek)
  • Sokszínű, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Mobiltelefon, munkaruha

Munkavégzés helye

  • Budapest III. kerület

Kezdés időpontja

  • azonnal
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Tájékoztatjuk, hogy pályázatra történő jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete - GDPR - az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében - személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő