Műszaki területi képviselő

  • Cég neve

    Profession Services

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Magyarország egyik legjelentősebb légkezelő berendezéseit forgalmazó vállalata keresi új kollégáját

pozícióba.

Kelet-Magyarország területre

Téged keresünk, ha:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szintű ( a külföldi vezetővel való kapcsolattartás miatt)
  • Műszaki értékesítés területén legalább 2 év tapasztalattal bírsz
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Szeretsz sokat utazni
  • B kategóriás jogosítványod és nagy vezetési tapasztalatod van

Amit munkádért kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő cég háttere egy vonzó ágazatban
  • Érdekes munka egy kreatív csapatban
  • Szakmai képzés és fejlesztés
  • Önmegvalósítási és szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati autó, laptop, telefon magánhasználatra is

Az értékesítési képviselő feladatai:

  • A társaság termékeinek értékesítéséért
  • Személyes kapcsolatokat épít ki tervező cégekkel, légtechnika-szerelő cégekkel, építészekkel és ingatlan fejlesztőkkel
  • Üzleti lehetőségeket kutat fel
  • Műszaki támogatást biztosít (válasz a kérdésekre, kérések tisztázása, árajánlatok készítése).
  • Képzéseken, kiállításokon vesz részt
  • Feltérképezi a versenytársak tevékenységét
  • Vezeti és folyamatosan frissíti a kereskedelmi ügymenetet