Terplán Zénó Kolping Technikum, Gimnázium és Szakképző Iskola logo

Műszaki tanár-igazgatóhelyettes

    Terplán Zénó Kolping Technikum, Gimnázium és Szakképző Iskola

  • Munkavégzés helye

    5100 Jászberény, Szabadság tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Olyan munkatársat keresünk aki technikumi képzés keretein belül gépész, közlekedésgépész szakmákban elméleti órákat tart valamint összefogja az ágazat szakmai elméleti és gyakorlati képzéseit. Az óraszámokat a törvényi keretnek megfelelően alakítjuk ki.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség ( Gépészmérnök, Műszaki tanár, Villamosmérnök)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmas hozzáállás az adott feladatokhoz
  • Számítógépes programcsomagok felhasználói szintű ismerete
  • 5-10 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Közlekedésgépész területen szerzett szakmai gyakorlati ismeretek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes munkabér
  • 40 órás munkahét
  • Cafeteria
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fiatalos munkaközösség
  • Saját autó használata esetén költségtérítés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

5100, Jászberény, Szabadság tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva.