BAUMIT Épitőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft. logo

Műszaki tanácsadó

  • Cég neve

    BAUMIT Épitőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív és személyes kapcsolattartás a tervező partnerekkel, tervezők látogatása
  • Termékkör bemutatása új potenciális tervezőpartnereknek
  • Helyszíni támogatás a cég termékeinek beépítése során
  • Értékesítők műszaki támogatása

Elvárások

  • rendelkezik felsőfokú építőmérnök, építészmérnök végzettséggel
  • kereskedelemben szerzett értékesítési tapasztalattal
  • építész irodai tapasztalattal
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képességgel
  • önállóan, felelősségteljesen végzi a munkáját
  • kiegyensúlyozott, megbízható és pontos
  • MS Office, Archicad, Terc ismeret
  • építőipari termékek anyagismerete
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Előnyt jelent

Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • a munkavégzéshez színvonalas vállalati környezetet,
  • versenyképes jövedelmet,
  • béren kívüli juttatási csomagot,
  • személygépkocsit,
  • kommunikációs eszközöket (laptop, telefon)
  • fejlődési lehetőséget.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Baumit Kft. – amely osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata – 1990-es alapítása óta mára a hazai építőipar vezető cégei közé tartozik. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi.

A "Jelentkezés" gombra kattintás után csatolja önéletrajzát.