Műszaki szolgáltató munkatárs

  • Cég neve

    DIGI Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Gödöllő, Gyömrő

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Van már tapasztalatod TV-, Internet-, Telefon szolgáltatások szerelésében/karbantartásában? Ügyfélközpontú szemléletmóddal rendelkezel és fontos számodra, hogy egy stabil, családias és egymást támogató csapat része legyél? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a TE pozíciód! Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres

pozícióba

FELADATAID LENNÉNEK,

  • Ügyfél által igényelt szolgáltatás létesítése, átépítése az adott ingatlanon belül
  • TV -, Internet-, Telefon szolgáltatások üzemeltetése, hibaelhárítása
  • DIGI által rendszeresített eszközök, kiegészítő berendezések beállítása / telepítése (mint pl. switch, router, settopbox, CAM modul)
  • Magas szintű ügyfélkiszolgálás
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása

TÉGED VÁRUNK, HA

  • Középfokú végzettséggel és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Van műszaki érzéked és nem riaszt el a magasban történő munkavégzés
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni és jól kommunikálsz
  • Fontos számodra a pontos, precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT, HA

  • Van hasonló munkakörben vagy internethálózatokon (DOCSIS, LAN, FTTX) szerzett tapasztalatod
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű cégnél
  • Teljesítményalapú ösztönző rendszer
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Szakmai képzések, folyamatos fejlődési lehetőség, támogató közösség
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Mobiltelefon juttatás, különböző elemekkel
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Munkáltató által biztosított munkaruha és munkavédelmi eszközök
  • Egyéb dolgozói kedvezmények

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest, Gödöllő, Gyömrő

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció