Műszaki Szerviztechnikus

  • Cég neve

    ANTEUS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1163 Budapest, Veres Péter út 48.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Linux
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Beléptető rendszerek, fizetőautomaták, parkolóoszlopok, forgóvillák, személyzsilipek, sorompók, adóügyi nyomtatók, szekrényzár-rendszerek helyszíni hibaelhárítása, karbantartása
  • Hibakeresés és -javítás gyengeáramú rendszerekben
  • Távoli hibabehatárolás és javítás, helyszíni megoldó kollégák támogatása
  • Terméktámogatás nyújtása ügyfelek számára
  • Új rendszerek telepítése,  konfigurálása, finomhangolása
  • Hibajegyek kezelése (probléma megoldása vagy az illetékes munkatársnak továbbítása)
  • Dokumentációk készítése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Mechanikai, elektronikai és IT ismeretek
  • Ügyeleti készenlét vállalása
  • Önálló, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Középszintű, kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Szakirányú végzettség (pl.: mechanikai gépésztechnikus, háztartásigép/irodagép szerelő, gyengeáramú biztonságtechnikai szerelő)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör, összetartó csapat
  • Ha elfáradsz, feltöltődhetsz csocsózás, pingpongozás, vagy darts közben a játék szobában

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Az Anteus a beléptetőrendszerek specialistája. 1998 óta fejlesztünk, gyártunk, forgalmazunk és telepítünk beléptető eszközöket és rendszereket. A beléptetés és rendszerszervezés területén átfogó szolgáltatást nyújtunk: a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Kiforrott, sokadik generációs termékeket kínálunk. Referenciáink között megtalálható uszoda, fürdő, strand, sportcentrum, stadion, vidámpark, katonai létesítmény, bank, börtön, irodaház és parkolóház is.

Ha úgy érzed, hogy ez a pozíció illik hozzád, és szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, akkor várjuk jelentkezésedet! Kérjük csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével.