Műszaki szaktanácsadó és termékfelelős

  • Cég neve

    Power Kft.

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest, Kazal utca 64-66.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

content-header
Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, és az innovációt folyamatosan az élvonalban kísérő cégnél dolgozni? Esetleg érdekel a techszektor?

A biztonságtechnikai eszközök nagykereskedelmében piacvezető Power Biztonságtechnikai Kft. Műszaki szaktanácsadó és termékfelelős munkatársakat keres.

Ha szívesen dolgoznál egy 40 éve működő családi vállalkozásnál, ahol a Tulajdonos és az Ügyvezető név szerint ismer mindenkit, annak ellenére, hogy már több mint 120 alkalmazott dolgozik Cégünknél, akkor nálunk a helyed!

Ha része lennél egy, a biztonságtechnikai nagykereskedelemben piacvezető, stabil alapokon álló Cégnek, ahol a Munkáltató nagy hangsúlyt helyez a Kollégákra, akkor itt a lehetőség, hogy csapatunk tagja legyél!
  • Versenyképes, bejelentett munkabér, cafeteria
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Magánegészségbiztosítási szolgáltatáscsomag
  • Korlátlan mobiltelefonhasználat
  • Angol nyelvtanulási lehetőség munkaidőben
  • Egyéni kompetenciák fejlesztésére irányuló képzések, szakmai utazások
  • Előre kiszámítható karrierút
  • Modern, igényes munkakörnyezet
  • Ha már önállóan tudsz dolgozni, a jelenlegi szabályozás alapján Home Office lehetőség
  • Ingyenes parkolás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Céges rendezvények

 Munkavégzés helye: 1031 Budapest, Kazal utca 64-66.

A munkaidő 8-17-ig tart, kivéve pénteken, amikor 16-kor már átadhatod magad a hétvégének.

  • A termékeket nem csak dokumentumokból ismerheted meg, hanem gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz működésükről, sokszor Te lehetsz az első az országban, aki kézbe veheti a legújabb innovációkat.
  • Ennek kapcsán könnyen adhatsz pontos választ meglévő ügyfeleink kérdéseire, amit telefonban, írásban, vagy akár személyesen is meg kell válaszolnod.
  • Feladatod lesz a napi kapcsolattartás a beszállítóinkkal, ennek részeként adódhat külföldi utazás is, ha rátermettnek bizonyulsz, vagy utazhatsz nemzetközi kiállításokra, ahol a világ újdonságaival találkozhatsz.
  • Az általad kezelt termékek feltöltése a weboldalra szintén a feladatod részét képezi.
  • Ha már a kellő tudás birtokában leszel szakmai oktatásokat is tarthatsz, akár kiscsoportoknak, de akár többszáz fős konferenciákon is. Ezen készség elsajátításához minden segítséget megadunk.
  • Tudásod nem csak szóban, hanem írásban, cikkek formájában is átadhatod, amiket publikálhatunk saját oldalunkon, vagy akár külsős szakmai platformokon.
  • A pozíció betöltéséhez minimum angol alapfokú nyelvtudás elvárt
  • Minimum középfokú műszaki végzettség szükséges
  • Mindennapi munkánkat az Office 365 platformjain végezzük, így ezek ismerete elengedhetetlen
  • Számítógépes hálózati alaptudásodra is szükség lesz
  • Ezentúl légy nyitott személyiség és törekedj az ügyfélközpontú megoldásokra
  • Az elvártnál magasabb szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Biztonságtechnikai rendszerek ismerete
  • Biztonságtechnikai kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, ne habozz jelentkezni fényképes önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével!

Ha még részletesebb információt szeretnél a pozícióról, látogass el honlapunk karrieroldalára.