Műszaki szakértő

  • Cég neve

    Knauf Építöipari Kft

  • Munkavégzés helye

    1124 Budapest, Lejtő útca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Örülünk, hogy érdeklődik a Knaufnál való munka iránt. Csapatunkba új kollégát keresünk Műszaki szakértő - Budapest munkakörbe.

Mint a a Knauf Építöipari Kft. Műszaki szakértője, kulcsszerepet tölt be a szárazépítési területén műszaki szaktudás és támogatás nyújtásában ügyfeleink számára, értékesítési csapatunk felé. Ön azért felelős, hogy termékeink szakszerű betervezéséhez és beépítéséhez a legmagasabb színvonalú szakmai tájékoztatást nyújtson.
  • Irodai műszaki előkészítő tevékenység
  • Projekt támogatás anyaggyártói területen (nem területi képviselői)
  • Műszaki tervek, kiírások, szakmai katalógusok elemzése és a feladathozmért leghatékonyabb megoldási javaslatok nyújtása partnereink felé a piac igényeinek megfelelve (online)

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves - építőipar területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Digitális tervolvasás ismeret
  • Csapatjátékosként való munkavégzés képessége
  • Hatékony időmenedzsment készségek a feladatok priorizálásához és határidők betartásához
  • Lakóhely: Budapesti munkahely könnyű megközelítés lehetősége

Előnyt jelent

Az MS Office szoftvercsomag készségszintű használata

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • A munkakör jellegének megfelelő eszközháttér biztosítása
  • Home office lehetőség csak próbaidő után megegyezés szerint

Céginformáció

A Knauf a világ egyik vezető gyártója a modern szigetelőanyag, szárazépítési rendszerek, vakolatok és kiegészítők, valamint kompozit hőszigetelő rendszerek, festékek, aljzatrendszerek, de az építőipari berendezések és szerszámok terén is. Több mint 90 országban több mint 300 gyártólétesítménnyel és értékesítési szervezettel, világszerte 41 000 alkalmazottal és 15 milliárd eurós árbevétellel a Knauf-csoport számos karrierlehetőséget kínál – Európában, az Egyesült Államokban, Dél-Amerikában, Ázsiában és Afrikában.